Haber

Şehitlerimizin kanı yerde kalmıyor… Komandolardan gri kategoriye bir çizik daha!

ANKARA (İGFA) –İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, 4 jandarmanın şehit olduğu, 2 jandarmanın yaralandığı eylemlere katılan gri kategoride aranan bir diğer teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.

“Şehitlerimizin kanı yerde kalmayacak, yerde kalmayacak” diyerek haberi açıklayan Bakan Yerlikaya, Bitlis’in Hizan kırsalında terör örgütüyle sıcak temasın ayrıntılarını paylaştı. jandarma komandolarının ısrarlı ve kararlı takibi.

Bitlis’teki çatışmada İçişleri Bakanlığı’nın terörden arananlar listesinde ‘gri’ kategoride yer alan Sultan Oruç kod adlı ‘Ardem Ararat’ adlı terör silahıyla etkisiz hale getirildiğini anlatan Bakan Yerlikaya, 4 Jandarma Komutanlığımızın görevden alındığını söyledi. mayın ve sabotaj eğitimi aldığı belirlenen teröristin eylemlerinde şehit oldu. Jandarma Teşkilatımızın 2 yaralısının tespit edildiğini belirttiği paylaşımında, “Şehitlerimize bir kez daha Allah’tan rahmet, gazilerimize sağlık ve esenlikler diliyorum. Jandarma Komutanlığımızı tebrik ediyorum.” Harekatı kim organize etti. Şehitlerimizin kanı yerde kalmasın diye hainlere nefes vermeyeceğiz. Terör bitene kadar mücadelemiz devam edecek.” .

haberhamamozu.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu